AKTIVNE POLETNE POČITNICE 2017

ŠE MALO IN POČITNICEEE SO TU 🙂

SPORTNE AKTIVNOSTI 2017a      MOTORICNI PARK

Tudi za POLETJE 2017 smo pripravili pester počitniški program za otroke ! Programi se med seboj razlikuje po dogajanju in vrstah aktivnosti,  temeljijo na varnosti, kvaliteti, prijetnih doživetjih in zabavi. Programi so namenjeni otrokom od 6. do 14. leta starosti . Namen le teh je razbremeniti starše in jim omogočiti aktivno, koristno, poučno, predvsem pa zabavno varstvo za njihove otroke. Da ne bo dolgčas, jim bomo ponudili spoznavanje različnih športnih zvrsti (šola plavanja, šola tenisa, potapljanje, obisk adrenalinskega parka ,igre brez meja in še mnogo drugih atraktivnih športnih zvrsti …). Skupine bodo prilagojene starosti kot in tudi razvojni stopnji otroka. Poskrbeli bomo tudi za dobro prehrano, transporte, varnost in zabavo. Termini poletnih počitniških programov so že na voljo, spodaj lahko izberete program, o katerem bi želeli izvedeti več… 

Naj vaš otrok letos preživi  poletne počitnice še bolj aktivno, zabavno, poučno in v družbi naših izkušenih animatorjev ….  Hitro si oglejte in izberite program 🙂

PRIJAVNICA NA POČITNICE : 

ŠPORTNI TABOR 2017      PRIJAVE do 15.6.2017 

ŠPORTNO ADRENALINSKI TEDEN _Avgust 2017     PRIJAVE do 10.8.2017 

SPOZNAJMO SE Z ATLETIKO                  PRIJAVE do 20.8.2017 

Informacije : 041 550 883 ali skzagorje@gmail.com