Celoletna šola smučanja

SKI PAKETI a

 ALPSKA ŠOLA

V alpsko šolo so vključeni otroci stari štiri leta in več. Cilj alpske šole je otroke skozi igro seznaniti z različnimi športi s katerimi se razvija osnovna motorika (koordinacija, agilnost, spretnost, hitrost, ravnotežje …) prilagojena otrokovi starosti, kar vpliva na nadaljnji psihofizični razvoj otroka. Ko zapade prvi sneg je naše poslanstvo naučiti jih prvih korakov na belih strminah, naučiti vožnje z vlečnico, sedežnico in jih popeljati v čudoviti beli svet zimskega športa. V okviru alpske šole smo v letošnji sezoni poleg  TELOVADBE pripravili tudi štiri celoletne smučarske programe in sicer MINI , MAXI in MULTI  SMUČARSKI PAKET ter  INTENZIVNO CELOLETNO ŠOLO SMUČANJA .  Vsi paket  vključujejo 1 x tedensko telovadbo v telovadnici od oktobra do aprila , smučanje od decembra do marca oz. aprila , in koriščenje ostalih ugodnosti SK Zagorje.

Skozi igro se otroku omogoča, da :

* doživi občutek uspeha in dogodivščin,

* razvija vztrajnost in disciplina v prijateljskem vzdušju,

* poveča skupinski duh in motivacija,

* razvija zaupanje in podporo v skupini,

* poveča samozaupanje, se nauči samostojnosti,

* ustvari veselje, zabavo in smeh,

* razvije in poveča vzdržljivost in fizično kondicijo ter izboljša odnos do okolja ,

ZATO VAS VABIMO DA SE NAM PRIDRUŽITE!

Več  :  kmalu